Renovácia plotov

My to vieme, že plot neplní len ochrannú funkciu, ale v súčastnosti má aj reprezentačný a okrasný charakter. Preto Vám ponúkame kompletný servis od renovácie súčastného plota, až po výstabu nového oplotenia. Premeníme Vaše predstavy na realitu.

Máme skúsenosti, máme tecnhológiu, máme šikovných ľudí a preto Vám navrhneme také riešenia, aby ste sa o svoj plot nemuseli starať dlhé roky. Už žiadne zbytočné brúsenie, kefovanie a natieranie plotu, ktorý aj tak o rok opäť bude v rovankom zlom stave. 

Postup pri realizícií:

 1. Zavolajte nám - Ak nám zavoláte, dohodneme si osobné stretnutie, pri ktorom nám poviete Vašu predstavu.
 2. Vytvorenie cenovej ponuky - Na základe Vašich požiadaviek Vám vyhotovíme finálnu cenovú ponuku.
 3. Objednávka - Po odsúhlasení cenovej ponuky s Vami spíšemé objednávku, kde budú dohodnuté presné postupy, termíny a platobné podmienky. Pri podpise objednávky bude vyžadovaná záloha. Výška zálohy závisí od celkovej ceny zákazky.
 4. Realizácia - Po podpísaní objednávky a vyplatení zálohy sa pustíme do realizácie. Práce budú nastavené tak, aby ste čo najkratší čas ostali bez plota. 
 5. Odovzdanie - Keď bude plot hotový, namontovaný a skotrolovaný, odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu so záručným listom. Následne nám doplatíte zvyšnú sumu a tým je zákazka ukončená.

Možnosti pri renovácií plotov:

 1. Demontáž - Nato aby sme vedeli dielce spracovať je potrebné ich naprv demontovať. Existuje veľa typy plotov a preto sú aj spôsoby demontáže rôzne. Niektoré stačí odšrúbovať a iné jepotrebné odrezať. Všetky informácie o demontáži a postupoch dostanete na osobnom stretnuté.
 2. Úprava plotových dielcov, alebo výroba nových - Ak sa má pôvodný plot opäť namontovať, vo väčšine prípadov je potrebná technická úprava dielcov, aby bolo možné ich opätovné osadenie. Najčastejšie je to navarovanie "pätiek", úchytov a rôzne iné úpravy, ktoré su nevyhnutné k finalizácií.
  Ak si zákazník neželá osadiť pôvodný plot, vyrobíme mu nové plotové dielce podľa jeho predstáv.
 3. Povrchová úprava - Podľa požiadaviek na záruku, bude zvolený vhodný typ predpovrchovej úpravy a antikróznej ochrany. Následné práškové lakovanie sa bude realizovať po požadovaného RAL farebného odtieňa.
 4. Montáž - Finálne úpravené, ošetrené a nalakované dielce budú osadené podľa dohodnutých postupov.

NA STRÁNKE SA PRACUJE. 

Veríme že čoskoro bude hotová :)

1.
A.
2.
B.
3.
C.
4.
D.