Renovácia plotov

My to vieme, že plot neplní len ochrannú funkciu, ale v súčastnosti má aj reprezentačný a okrasný charakter. Preto Vám ponúkame kompletný servis od renovácie súčastného plota, až po výstabu nového oplotenia. Premeníme Vaše predstavy na realitu.

Máme skúsenosti, máme tecnhológiu, máme šikovných ľudí a preto Vám navrhneme také riešenia, aby ste sa o svoj plot nemuseli starať dlhé roky. Už žiadne zbytočné brúsenie, kefovanie a natieranie plotu, ktorý aj tak o rok opäť bude v rovankom zlom stave. 

Postup pri realizícií:

 1. Zavolajte nám - Ak nám zavoláte, dohodneme si osobné stretnutie, pri ktorom nám poviete Vašu predstavu.
 2. Vytvorenie cenovej ponuky - Na základe Vašich požiadaviek Vám vyhotovíme finálnu cenovú ponuku.
 3. Objednávka - Po odsúhlasení cenovej ponuky s Vami spíšemé objednávku a Zmluvu o dielo, kde budú dohodnuté presné postupy, termíny a platobné podmienky. V tomto okamihu je potrebné uhradiť zálohovú platbu. Výška zálohy závisí od celkovej ceny zákazky.
 4. Realizácia - Ak budú vybavené všetky potrebné papierové záležitosti, pustíme sa do realizácie. Práce budú nastavené tak, aby ste čo najkratší čas ostali bez plota. 
 5. Odovzdanie - Keď bude plot hotový, namontovaný a skotrolovaný, odovzdáme Vám kompletnú dokumentáciu so záručným listom. Následne nám doplatíte zvyšnú sumu a tým je zákazka ukončená.

Postup pri renovácií plotov:

 1. Demontáž - Nato aby sme vedeli dielce spracovať je potrebné ich naprv demontovať. Existuje veľa typy plotov a preto sú aj spôsoby demontáže rôzne. Niektoré stačí odšrúbovať a iné je potrebné odrezať. Všetky informácie o demontáži a postupoch dostanete na osobnom stretnuté.
 2. Úprava plotových dielcov, alebo výroba nových - Ak sa má pôvodný plot opäť namontovať, vo väčšine prípadov je potrebná technická úprava dielcov, aby bolo možné ich opätovné osadenie. Najčastejšie je to navarovanie "pätiek", úchytov a rôzne iné úpravy, ktoré su nevyhnutné k finalizácií.
  Ak si zákazník neželá osadiť pôvodný plot, vyrobíme mu nové plotové dielce podľa jeho predstáv.
 3. Povrchová úprava - Podľa požiadaviek na záruku, bude zvolený vhodný typ predpovrchovej úpravy a antikróznej ochrany. Následné práškové lakovanie sa bude realizovať po požadovaného RAL farebného odtieňa.
 4. Montáž - Finálne úpravené, ošetrené a nalakované dielce budú osadené podľa dohodnutých postupov.

Realizované projekty si môžete pozrieť v našej galérií.

Budeme radi ak nám zavoláte na číslo 0902 277 990 a my Vám budeme môcť ukázať čo dokážeme.

Renovácia plotov
Zrenovujeme Váš starý plot podľa Vašich predstáv, tak aby bola radosť na neho pozerať.
Výstavba plotov
Bez problémov zrealizujeme aj výstavbu plota podľa želania zákazníka.
Veľký výber možnosti
Či už pri renovácií, alebo výstavbe plota, Vám poskytneme širokú škálu možnosti realizácie a je na Vás, ktorú si vyberiete.
Prvoradá je kvalita
Kladieme vysoký dôraz na kvalitu najmä preto, aby sme sa nemusli za svoju prácu hanbiť.
Pokojne zavolajte
Zavolajte nám na číslo 0902 277 990 a dohodnite si osobné stretnutie, kde sa dozviete všetky potrebné informácie.
Prijateľné ceny
Zákazníkom sa snažíme ponúknuť čo najlepšiu kvalitu za prijateľnú cenu, tak aby boli spokojné obe strany.